F-SCAN 3 to nowoczesny biorezonans. To certyfikowane urządzenie pozwala w ciągu kilku minut wykryć patogeny zasiedlające organizm ludzki (pasożyty, wirusy, grzyby). Jest to metoda diagnostyczna zwana nowoczesnym synchrometrem umożliwiająca eliminację mapy ognisk chorobowych, patogennych i obciążeń toksycznych organizmu. Została opracowana przez szwajcarską firmę TB ELECTRONICS GMBH na podstawie badań Dr Rife’a oraz Dr Clark.

   

F-SCAN

to certyfikowane urządzenie sluży do przeprowadzania:

· diagnostyki metodą DIRP

· oraz terapii metodą biorezonansu.

F-SCAN 3 to metoda wykrywania patogenów, uwzględniająca szeroką gamę częstotliwości patogenów. Urządzenie generuje fale częstotliwości o kształcie sinusoidalnym i prostokątnym.  Impulsy odbierane z organizmu pacjenta przez urządzenie mają konkretne częstotliwości, na podstawie których zostają do organizmu podawane w szerokim zakresie ustalonym przez badanego np. od 80khz do 560khz. Częstotliwość biorezonansowa przekazywana jest użytkownikowi za pomocą czynnej elektrody. Elektroda palcowa przenosi biorezonansowe sygnały do urządzenia, gdzie dane są wyświetlane i gromadzone.

Nie ma potrzeby posiadania próbek patogenów, bakterii, wirusów, grzybów, gdyż patogeny pokazują swój biorezonans częstotliwościowy czyli ich najczulszy punkt. 

Po zakończeniu badania specjalista interpretuje wyniki. Terapia urządzeniem  F-SCAN 3 polega na podawaniu do organizmu fal o odpowiedniej częstotliwości poprzez elektrody trzymane w dłoniach bądź elektrody żelowe naklejone na ciało. Metoda F-SCAN 3 bezpośrednio wpływa na czynnik chorobotwórczy dzięki czemu eliminuje przyczynę choroby.

 

 

BIOMEDYCYNA
Biomedycyna inaczej Medycyna Bioinformacyjna - jest to medycyna wykorzystująca osiągnięcia nauk biologicznych, biofizycznych, biochemicznych oraz biotechnologicznych
OCZYSZCZANIE ION-DETOX
W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych.
SCAN CAŁEGO ORGANIZMU
Wstępna automatyczna diagnostyka na podstawie kilkudziesięciu pomiarów między sześcioma elektrodami z wyjawieniem stref lokalizacji patologii w ciągu 3-8 minut.
CHOROBY WYWOŁANE PASOŻYTAMI
Inwazja pasożytnicza, obecność bakterii i wirusów w naszym organiźmie mogą powodować poważne zmiany i dolegliwości. Osłabiają nasz system immunologiczny powodując osłabienia tkanek, stany zapalne, cysty, guzy, torbiele
NIETOLERANCJA POKARMOWA
Nietolerancję pokarmową ostatnio zalicza się do chorób cywilizacyjnych i jej rozwój coraz częściej spowodowany jest zastosowaniem środków chemicznych w produkcji żywności
PLAZMOTERAPIA
Do likwidacji patogenów, a także do terapii schorzeń wykorzystujemy najnowocześniejszy i najskuteczniejszy w tej chwili na Świecie GENERATOR PLAZMOWY RIFE’A, który emituje falę plazmową
ŚWIECOWANIE USZU
Świecowanie uszu to intensywny harmonijny relaks oraz efekt uzdrawiający cały system słuchowy