Elektrostymulacja Metodą Żenni to zastosowanie uznanych przez medycynę akademicką prądów do stymulacji narządów wewnętrznych. Odpowiednio dobrane natężenie, częstotliwość oraz kierunek pozwalają osiągnąć znaczące efekty terapeutyczne w różnych dolegliwościach i chorobach. Aparat, którym wykonane są elektrostymulacje posiada unijny certyfikat bezpieczeństwa urządzeń medycznych. 

Metoda ta jest całkowicie bezpieczna, bezbolesna i co najważniejsze – skuteczna.

   

Stymulując odpowiednio narządy można usprawnić procesy electrochemiczne zachodzące między mózgiem a gruczołami dokrewnymi, poprawiając przemianę materii oraz krążenie krwi i limfy, zniwelować procesy zapalne oraz obrzęki w tkankach.

Dzięki zastosowaniu tej elektrostymulacji poprawia się i normalizuje wydzielanie hormonów przysadki, tarczycy, nadnerczy, trzustki i gonad, modeluje funkcjonowanie układu odpornościowego i pobudza procesy regeneracji komórek.

Ta rewelacyjna metoda elektrostymulacji – wyróżnia się możliwościami zastosowania w terapii chorób tzw. Cywilizacyjnych oraz w profilaktyce zdrowotnej a także w sytuacjach nieskutecznego leczenia farmakologicznego lub jako metoda wspomagająca.

Dzięki tym zabiegom setki chorych uniknęło operacji chirurgicznej.

BIOMEDYCYNA
Biomedycyna inaczej Medycyna Bioinformacyjna - jest to medycyna wykorzystująca osiągnięcia nauk biologicznych, biofizycznych, biochemicznych oraz biotechnologicznych
OCZYSZCZANIE ION-DETOX
W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych.
SCAN CAŁEGO ORGANIZMU
Wstępna automatyczna diagnostyka na podstawie kilkudziesięciu pomiarów między sześcioma elektrodami z wyjawieniem stref lokalizacji patologii w ciągu 3-8 minut.
CHOROBY WYWOŁANE PASOŻYTAMI
Inwazja pasożytnicza, obecność bakterii i wirusów w naszym organiźmie mogą powodować poważne zmiany i dolegliwości. Osłabiają nasz system immunologiczny powodując osłabienia tkanek, stany zapalne, cysty, guzy, torbiele
NIETOLERANCJA POKARMOWA
Nietolerancję pokarmową ostatnio zalicza się do chorób cywilizacyjnych i jej rozwój coraz częściej spowodowany jest zastosowaniem środków chemicznych w produkcji żywności
PLAZMOTERAPIA
Do likwidacji patogenów, a także do terapii schorzeń wykorzystujemy najnowocześniejszy i najskuteczniejszy w tej chwili na Świecie GENERATOR PLAZMOWY RIFE’A, który emituje falę plazmową
ŚWIECOWANIE USZU
Świecowanie uszu to intensywny harmonijny relaks oraz efekt uzdrawiający cały system słuchowy