Inwazja pasożytnicza, obecność bakterii i wirusów w naszym organiźmie mogą powodować poważne zmiany i dolegliwości. Osłabiają nasz system immunologiczny powodując osłabienia tkanek, stany zapalne, cysty, guzy, torbiele, nadżerki i wiele innych, czasami bardzo groźnych chorób, jest to dramat dla naszego organizmu. Oto typowe objawy,  które sygnalizują obecności któregoś z patogenów w organizmie.

Obecność pasożytów - ogólnie:                                                                                                                                                                                    

·        bóle głowy

·        zgrzytanie zębami w nocy                                            

·        zaburzenia snu

·        zaparcia/biegunki

·        gazy i wzdęcia

·        astma

·        anemia

·        nerwowość

·        alergie

·        problemy skórne

·        piegi i zmiany barwnikowe

·        bóle stawów i mięśni

·        rozdwajanie i łamanie paznokci

 

Obecność pasożytów u kobiet:

·        torbiele, mięśniaki, cysty

·        bolesne miesiączki z obfitymi upławami

·        zapalenie jajników

·        zapalenie pęcherza moczowego i nerek

 

Obecność pasożytów u mężczyzn:

·        impotencja

·        zapalenie prostaty

·        torbiele

·        przerost gruczołu krokowego

 

A oto krótki opis niektórych chorób i objawów wywoływanych przez niektóre z pasożytów. Dane sporządzone na podstawie informacji zawartych w książkach „Parazytologia” A. Deryło, „Kuracja Życia”dr H. Clark oraz prac prof. H. Różańskiego i innych.

ALERGIA - U wszystkich alergików wykryto poważną inwazję owczej motylicy wątrobowej żyjącej w drogach żółciowych. By skutecznie i na trwałe pozbyć się alergii konieczne jest oczyszczenie wątroby i nerek z kamieni, unikanie pleśni oraz salmonelli. Łagodniejsze odmiany alergii zwykle powodowane są przez ludzka motylicę wątrobową (clonorchis).

AMEBA - Jest wiele gatunków ameb mogących egzystować w ludzkim organiźmie, endoamoeba gingivalis, endolimax nana, entamoeba i wiele innych. Wszystkie można zlikwidować przy pomocy generatora częstotliwości. Ameby rozmnażają się bezpłciowo przez podział. Najczęściej dzielą się na dwa a czasami na cztery osobniki potomne. W niesprzyjających warunkach środowiskowych ameby mogą wytworzyć cysty. Zakażenie amebą (neglerioza) zwykle jest śmiertelne. Ameba atakuje bowiem mózg i żywi się jego tkanką. 99 proc. chorych umiera w ciągu kilku dni od dostania się pasożyta do organizmu. Do zakażenia dochodzi najczęściej latem, podczas kąpieli w ciepłych zbiornikach wodnych.

BIEGUNKA - Jest sygnałem poważnej inwazji w jelitach, mogą je powodować pałeczki okrężnicy, salmonella, shigella, motylica wątrobowa, przywra trzustkowa, ameby, grzyby, glisty, owsiki, przywry jelitowe, chilomastix, capilaria i wiele innych.

BEZSENNOŚĆ - Zawsze łączy się z poważną inwazją pasożytów, bakterii. Jest spowodowana przez produkty ich metabolizmu - głównie amoniak (skumulowany w mózgu). Aby wrócił zdrowy sen należy usunąć robaczycę.

CHOROBY KOBIECE - Dolegliwości narządów płciowych są powodowane przez bakterie , wirusy i pasożyty układu moczowo-płciowego takie jak: dwoinka rzeżączki (neisseria gonovrhea) wirus opryszczki (herpes simplex) gardenella vaginalis, candida albicans, proteus vulgaris, trichomonas vaginalis (rzęsistek pochwowy), chlamydia i wiele innych.

CHLAMYDIE (bakterie) - Odpowiadają za 80% zawałów u mężczyzn, nadciśnienie tętnicze i wylewy oraz bezpłodność u kobiet. jest tzw. rodzinna. Chlamydie przekazywane z pokolenia na pokolenie powodują również żylaki, zapalenia stawów, oczu, cukrzycę, ziarnicę.

CHOROBY WENERYCZNE - Jest wielu sprawców tych schorzeń, między innymi rzęsistek, campylobacter, chlamydia, gardenella, campylobacter, candida albiacans, herpes simplex 2, neisseria gonovrhea, tremponema palilidum i wiele innych.

CANDIDA, KANDYDOZA - Najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.

CUKRZYCA - W trzustce wszystkich osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywry z rodzaju eurytrema pancrealicum.

CYSTA - Mogą ją wywoływać duże pasożyty np. przywry, bakterie z rodzaju gadnerella, rzeżączka, syfilis. Cystę jajnika może wywoływać wiele rodzajów zanieczyszczeń jeśli usuniemy pasożyty i przestaniemy dostarczać organizmowi zanieczyszczeń cysta się wchłonie.

ENDOMETRIOZA GRUCZOLISTOŚĆ - Powodem są przywry jelitowe lub owcza motylica wątrobowa , gnieżdżące się w macicy. Gdy te przetrą szlak do macicy za nimi podąża wiele innych pasożytów: glista ludzka, motylica wątrobowa, Eurytrema. Tam gdzie są duże pasożyty wkrótce pojawiają się mniejsze. Wszystkie wprowadzają bakterie i wirusy. Gruczolistości zawsze towarzyszy Gardenella.

GRUŹLICA - Powoduje ją prątek gruźlicy mycobacterium tuberculosis.

ŁUSZCZYCA EGZEMA - Przyczyną tej dolegliwości są nicienie z rodziny Ascaridadae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i mogą wpływać na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy w rodzinach, gdzie zwierzęta trzymane są w domu choroba ta przybiera postać chroniczną.

MIĘŚNIAKI - Powodują je przywry, które zakładają swoje kolonie w macicy, oraz motylica wątrobowa i gardenella.

MIGRENA, BÓLE GŁOWY - Najczęstszymi przyczynami są nicenie z rodziny strogyloididae, salmonella, shigella, E. Coli, gronkowce i paciorkowce.

NADŻERKA - Nadżerka szyjki macicy najczęściej powodowana jest urazem mechanicznym, kontaktem ze środkami chemicznymi lub procesem chorobotwórczym np. drożdżycą. Często jest też zejściem innego wykwitu: pęcherzyka, pęcherza lub krosty, którymi może być spowodowany , bakteriami lub wirusami przenoszonymi drogą płciową.

OPRYSZCZKA - Do rodziny wirusów wywołujących opryszczkę należą wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex, HSV) 1 i 2, (Epsteina-Barra EBV), półpaśca i ospy wietrznej (Varicella zoster), (Cytomegalovirus CMV).

PADACZKA EPILEPSJA - Przyczyną zawsze są małe larwy glisty ludzkiej (Ascaris) usadowione w mózgu. Razem z nim przenoszą się Bacteroides fragilis, które z kolei są wystarczająco duże by pomieścić tysiące wirusów. Dwa znane wirusy występujące z glistą to coxackie B1 i coxsackie B4. Sporysz, grzyb jest zawsze spotykany w przypadku ataków padaczki.

PÓŁPASIEC - (Herpes Zoster) wspólną przyczyną ospy wietrznej i półpaśca (Herpes Zoster) jest wirus (Varicella zoster), ale jest jeszcze jeden sprawca,  - który powoduje namnażanie tego wirusa, to glista (Ascaris).

PROSTATA - Sprawcami wszelkich schorzeń prostaty są glisty ludzkie oraz motylica wątrobowa, oraz występujące wraz z nimi bakterie i wirusy rezydujące w gruczole krokowym.

RAK, NOWOTWÓR, GUZ - Są chorobami wyleczalnymi ponieważ wywołują je pasożyty. Zlikwiduj je a powstrzymasz ich rozwój. Winowajcą jest ludzka przywra jelitowa (Fasciolopsis buskii).

REUMATYZM, ARTRETYZM, GOŚCIEC - W zapaleniu kości i stawów zawsze mamy do czynienia z bakteriami, które pozostają w złogach i atakują stawy. W przypadku zapalenia reumatoidalnego bakterie pochodzą od pasożytów, których zarodki rezydują w tych stawach. Są to małe obleńce glisty, tęgoryjce, węgorki i włosienie.

STWARDNIENIE ROZSIANE STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE - Choroby te powodują przywry które docierają do mózgu lub rdzenia kręgowego i tam się rozmnażają. Kolejnymi sprawcami są Shigella i Nocardia, Clostridium tetani (laseczka tężca), gronkowce i paciorkowce.

TOKSOPLAZMA - Powoduje bóle głowy, choroby płuc, serca, wątroby, mięśni, oczu, nosa, skóry, krwi i limfy, zaburzenia nerwowo-psychiczne, endokrynologiczne, wady wrodzone u dzieci, zapalenie opon mózgowych i mózgu, depresje, bezsenność, zespół DOWNA, poronienia, uszkodzenia CUN, choroby psychiczne.

BIOMEDYCYNA
Biomedycyna inaczej Medycyna Bioinformacyjna - jest to medycyna wykorzystująca osiągnięcia nauk biologicznych, biofizycznych, biochemicznych oraz biotechnologicznych
OCZYSZCZANIE ION-DETOX
W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych.
SCAN CAŁEGO ORGANIZMU
Wstępna automatyczna diagnostyka na podstawie kilkudziesięciu pomiarów między sześcioma elektrodami z wyjawieniem stref lokalizacji patologii w ciągu 3-8 minut.
CHOROBY WYWOŁANE PASOŻYTAMI
Inwazja pasożytnicza, obecność bakterii i wirusów w naszym organiźmie mogą powodować poważne zmiany i dolegliwości. Osłabiają nasz system immunologiczny powodując osłabienia tkanek, stany zapalne, cysty, guzy, torbiele
NIETOLERANCJA POKARMOWA
Nietolerancję pokarmową ostatnio zalicza się do chorób cywilizacyjnych i jej rozwój coraz częściej spowodowany jest zastosowaniem środków chemicznych w produkcji żywności
PLAZMOTERAPIA
Do likwidacji patogenów, a także do terapii schorzeń wykorzystujemy najnowocześniejszy i najskuteczniejszy w tej chwili na Świecie GENERATOR PLAZMOWY RIFE’A, który emituje falę plazmową
ŚWIECOWANIE USZU
Świecowanie uszu to intensywny harmonijny relaks oraz efekt uzdrawiający cały system słuchowy